Jägermeister Worldwide:

Domů

Díky své nezaměnitelné chuti patří Jägermeister mezi nejoblíbenější drinky na světě, který spojuje lidi na každé party, kde se pije.

Jägermeister nepřestávejte lovit videa

videa

Nepřestávejte lovit tattoo & skate

417
The Legits Blast - OC ARKÁDY Pankrác, Praha, 28-29.1.2017

OC ARKÁDY Pankrác, Praha  / Nový

The Legits Blast 28-29.1.2017

12
Vlčí smečka Wolfgang dobývá Prahu

Guide  / Nový

Vlčí smečka Wolfgang dobývá Prahu

188
Zavřít
Vlčí smečka Wolfgang dobývá Prahu

Guide

Vlčí smečka Wolfgang dobývá Prahu

guide

Vlčí smečka Wolfgang dobývá Prahu

Nejde o to být in, jde o to být svůj, bez přetvářky a kompromisů. Být součástí smečky, vlčí smečky, nespoutané, odvázané a chytré. Být jako Wolfgang – módní styl převlečený do jednoduchosti a čistých linií.

Nejde o to být in, jde o to být svůj, bez přetvářky a kompromisů. Být součástí smečky, vlčí smečky, nespoutané, odvázané a chytré. Být jako Wolfgang – módní styl převlečený do jednoduchosti a čistých linií. A tento sebevědomý brand si usmyslel, že dobude českou metropoli.

20161125 Wolfgang Store Praha 8994

Když nejste vidět, nejste nic, proto si prostory pro svůj nový shop Wolfgang Store vybral přímo tam, kde to žije – v Benediktské ulici. White Baby Arrival, jak zněl název opening párty, se ohákl do bílé barvy a všechny zve do svého doupěte. Ležérnost, pohodlí a unisex střihy lákají všechny, jimž přímočarost koluje v krvi.

Pražský obchod si v nabídce v ničem nezadá s tím brněnským. Jedna ze zakladatelek, Viki, upřesňuje: „Především se jedná o pohodlné věci pro každý den – trika, topy, tepláky, mikiny, šaty, kulichy a snapbacky, kabátky, ale třeba i ručně šitá zavazadla a menší doplňky.“

Vedle vlastní kolekce Wolfgang Store nabízí hodinky a sluneční brýle od belgické značky KOMONO a úplnou novinkou jsou vybrané vůně z rodinné italské parfumérie Tiziana Ternzi.

20161125 Wolfgang Store Praha 8977

Holky nepřestávají lovit ani u „konkurence“, takže u nich najdete i to, co se jim líbí i někde jinde. Módní nuda – pocit, který Zuzu a Viki, dvě vlčice, před 4 lety vehnal do nevyzpytatelných vod autorské tvorby.

20161125 Wolfgang Store Praha 9021

Baví je navrhovat oblečení a doplňky, které mluví za toho, kdo je nosí. „Snažíme se, aby střihem jednoduché věci podtrhovaly nositelovu identitu, aby daly prostor jeho názoru, a zároveň se snažíme o to, aby nepropadaly pomíjivým trendům,“ objasňuje jejich vizi Viki.

20161125 Wolfgang Store Praha 9023

Stejné atributy najdete i u originálního koženého psaníčka s odepínacím poutkem, které Wolfgang vyrobil speciálně pro Jägermeister. Ruční výroba a efektní ražba na vnější i vnitřní straně zaručuje, že kolem vás nikdo neprojde bez povšimnutí a že se stanete skutečným lovcem.

20161125 Wolfgang Store Praha 9009

Wolfgang Store je styl. Wolfgang Store není nuda. Wolfgang Store je pro všechny bez rozdílu věku a pohlaví, protože jak Viki dodává: „Našimi zákazníky jsou jak naši vrstevníci, tak jejich mladší sourozenci, ale i jejich rodiče. Bez rozdílů a bez limitů. Razíme krédo, že je třeba nosit to, v čem se cítíme dobře. Na věku vůbec nezáleží.“ A co vy? Už jste se stali členy vlčí smečky?

Kožené Jägermeister psaníčko od holek z Wolfgang seženeš na www.jagershop.cz

Jägermeister Shot

Shot

Klasika:
Jägermeister shot

5 856
Přísady

Přísady

Byliny, květy, kořeny, ovoce

2 954
Najít Jägermeister eventy v okolí

Co? Kdy? Kde?

Eventy v okolí

1 145
Přehled drinků

Přehled drinků

Přehled drinků
s Jägermeisterem

8 904
Jägermeister shop

Eshop

Všechny Jäger věci, po kterých toužíš

2 761
Marketingový kodex společnosti Jägermeister

Zodpovědná konzumace

Marketingový kodex
společnosti

1 024
Facebook Social Link

Social Media

Jägermeister na Facebooku

YouTube Social Link

Social Media

Jägermeister na YouTube

Instagram Social Link

Social Media

Jägermeister na Instagram

Vimeo Social Link

Social Media

Jägermeister na Vimeo

Nepřestávejte lovit The Legits Blast Wolfgang dobývá Prahu Jägermeister-Shot Jägermeister a jeho přísady Event Map Přehled drinků Facebook Feed Jagermeister Eshop Marketingový Kodex Link Facebook Link YouTube Link Instagram Link Vimeo