Jägermeister Worldwide:

Příběhy

Jedinečné akce, divoké festivaly, sexy hostesky. Na mejdanech s Jägerem se rodí příběhy. Přečtěte si o šílenostech, které má na svědomí Jägermeister.

Jägermeister nepřestávejte lovit videa

videa

Nepřestávejte lovit tattoo & skate

676
Jägermeister Nepřestávejte lovit Hudbu, umění a adrenalin

videa

Nepřestávejte lovit Hudbu, umění a adrenalin

1 569
HLEDÁME HOSTESKY!

Wanted!

HLEDÁME HOSTESKY!

362
Vlčí smečka Wolfgang dobývá Prahu

Guide

Vlčí smečka Wolfgang dobývá Prahu

284
Zavřít
Vlčí smečka Wolfgang dobývá Prahu

guide

Vlčí smečka Wolfgang dobývá Prahu

Nejde o to být in, jde o to být svůj, bez přetvářky a kompromisů. Být součástí smečky, vlčí smečky, nespoutané, odvázané a chytré. Být jako Wolfgang – módní styl převlečený do jednoduchosti a čistých linií.

Nejde o to být in, jde o to být svůj, bez přetvářky a kompromisů. Být součástí smečky, vlčí smečky, nespoutané, odvázané a chytré. Být jako Wolfgang – módní styl převlečený do jednoduchosti a čistých linií. A tento sebevědomý brand si usmyslel, že dobude českou metropoli.

20161125 Wolfgang Store Praha 8994

Když nejste vidět, nejste nic, proto si prostory pro svůj nový shop Wolfgang Store vybral přímo tam, kde to žije – v Benediktské ulici. White Baby Arrival, jak zněl název opening párty, se ohákl do bílé barvy a všechny zve do svého doupěte. Ležérnost, pohodlí a unisex střihy lákají všechny, jimž přímočarost koluje v krvi.

Pražský obchod si v nabídce v ničem nezadá s tím brněnským. Jedna ze zakladatelek, Viki, upřesňuje: „Především se jedná o pohodlné věci pro každý den – trika, topy, tepláky, mikiny, šaty, kulichy a snapbacky, kabátky, ale třeba i ručně šitá zavazadla a menší doplňky.“

Vedle vlastní kolekce Wolfgang Store nabízí hodinky a sluneční brýle od belgické značky KOMONO a úplnou novinkou jsou vybrané vůně z rodinné italské parfumérie Tiziana Ternzi.

20161125 Wolfgang Store Praha 8977

Holky nepřestávají lovit ani u „konkurence“, takže u nich najdete i to, co se jim líbí i někde jinde. Módní nuda – pocit, který Zuzu a Viki, dvě vlčice, před 4 lety vehnal do nevyzpytatelných vod autorské tvorby.

20161125 Wolfgang Store Praha 9021

Baví je navrhovat oblečení a doplňky, které mluví za toho, kdo je nosí. „Snažíme se, aby střihem jednoduché věci podtrhovaly nositelovu identitu, aby daly prostor jeho názoru, a zároveň se snažíme o to, aby nepropadaly pomíjivým trendům,“ objasňuje jejich vizi Viki.

20161125 Wolfgang Store Praha 9023

Stejné atributy najdete i u originálního koženého psaníčka s odepínacím poutkem, které Wolfgang vyrobil speciálně pro Jägermeister. Ruční výroba a efektní ražba na vnější i vnitřní straně zaručuje, že kolem vás nikdo neprojde bez povšimnutí a že se stanete skutečným lovcem.

20161125 Wolfgang Store Praha 9009

Wolfgang Store je styl. Wolfgang Store není nuda. Wolfgang Store je pro všechny bez rozdílu věku a pohlaví, protože jak Viki dodává: „Našimi zákazníky jsou jak naši vrstevníci, tak jejich mladší sourozenci, ale i jejich rodiče. Bez rozdílů a bez limitů. Razíme krédo, že je třeba nosit to, v čem se cítíme dobře. Na věku vůbec nezáleží.“ A co vy? Už jste se stali členy vlčí smečky?

Kožené Jägermeister psaníčko od holek z Wolfgang seženeš na www.jagershop.cz

Marosana 2016

video

Marosana 2016

77
HLEDÁME JÄGERHUNTERY PRO PRAHU

Wanted!

HLEDÁME JÄGERHUNTERY!

1 270
10 věcí, které nedělat na mejdanu

guide

10 věcí, které nedělat na mejdanu

450
High Jump 2016

Lom Hříměždice

High Jump: dva dny nabité adrenalinem a zábavou

158
JagermeisterCz na Snapchatu

Koncerty, mejdany, backstage

JagermeisterCz na Snapchatu

412
Jägermeister Jägerbeets

jägerbeets kára

Jäger na čtyřech kolech

356
Rozhovor s Mikem Trafikem

Rozhovor

6 nejzásadnějších věcí Mika Trafika

823
Klip tak a teď, by Vladimír 518, Smack, Pil C, Mike Trafik

Exkluzivní premiéra

Klip tak a teď, by Vladimír 518, Smack, Pil C, Mike Trafik

1 028
My Dear Clothing pro Jägermeister

Limitovaná edice

Jägermeister má novou kolekci doplňků

907
Excelent Soldiers 2016 video

video

Excelent Soldiers 2016

76
Jägermeister Noc lovců

Praha - Kolbenova 27. května

Blíží se Noc lovců!

265
Jägermeister Nepřestávejte lovit instagram

Jägermeister

Nepřestávejte lovit na Instagramu!

415
Nepřestávejte lovit Nepřestávejte lovit videa Casting hostesky Wolfgang dobývá Prahu Marosana 2016 video Hledame Jagerhunters 10 veci, ktere nedelat na mejdanu High Jump 2016 článek JägermeisterCz na Snapchatu Jagerbeets 6 věcí Mika Trafika Klip Tak a teď My Dear Clothing Excelent Soldiers 2016 video Noc lovců Neprestavejte lovit instagram